Σχεδιαστές » C » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Contradiction Calvin Klein για γυναίκες

Contradiction Calvin Klein για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 3

Contradiction Calvin Klein για γυναίκες Βίντεο
Contradiction Calvin Klein για γυναίκες Εικόνες Contradiction Calvin Klein για γυναίκες Εικόνες Contradiction Calvin Klein για γυναίκες Εικόνες Contradiction Calvin Klein για γυναίκες Εικόνες Contradiction Calvin Klein για γυναίκες Εικόνες Contradiction Calvin Klein για γυναίκες Εικόνες

Contradiction από Calvin Klein είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Contradiction κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ann Gottlieb. Οι νότες κορυφής είναι παιώνια, κρίνος, τεχνητό γιασεμί, ορχιδέα, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι Βατόμουρο, Ευκάλυπτος, , πασχαλιά και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα και Μόσχος.

παιώνια κρίνος τεχνητό γιασεμί ορχιδέα κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

Βατόμουρο Ευκάλυπτος πασχαλιά γιασεμί

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Contradiction by Calvin Klein.

Contradiction Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Calvin Klein Contradiction fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Calvin Klein Contradiction, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Contradiction by Calvin Klein. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Contradiction by Calvin Klein αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancaster Aquazur Marc Jacobs Daisy Princesse Marina De Bourbon Asteria Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Paul Smith Paul Smith Extreme Woman Oscar de la Renta Oscar Gold Les Nereides Musc de Samarkand True Religion True Religion Lorenzo Villoresi Musk Baldinini Baldinini Parfum Glace Rasasi First Love Oriflame Volare Wisteria