Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Eternity Moment Calvin Klein για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 1

aquatic
Eternity Moment Calvin Klein για γυναίκες Βίντεο
Eternity Moment Calvin Klein για γυναίκες Εικόνες Eternity Moment Calvin Klein για γυναίκες Εικόνες Eternity Moment Calvin Klein για γυναίκες Εικόνες

Eternity Moment από Calvin Klein είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Eternity Moment κυκλοφόρησε το έτος 2004. Eternity Moment έχει δημιουργηθεί από Harry Fremont και Jacques Cavallier. Οι νότες κορυφής είναι πεπόνι, βατόμουρο, λίτσι, γκουαβα και; οι μεσαίες νότες είναι λουλούδι του πάθους, γιασεμί, νούφαρο και ρόζ παιώνια Κίνας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, Ροδόξυλο Βραζιλίας και ξύλο κασμίρι.

πεπόνι βατόμουρο λίτσι γκουαβα

λουλούδι του πάθους γιασεμί νούφαρο ρόζ παιώνια Κίνας

σανδαλόξυλο Μόσχος Ροδόξυλο Βραζιλίας ξύλο κασμίρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eternity Moment by Calvin Klein.

Eternity Moment Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Calvin Klein Eternity Moment fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Calvin Klein Eternity Moment, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eternity Moment by Calvin Klein. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eternity Moment by Calvin Klein αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lalique Flora Bella Victorio & Lucchino Bambina CoSTUME NATIONAL Scent Gloss Montana Suggestion Eau d`Or Floris Stephanotis Avon Odyssey Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Josephine Jonquille Melange Perfume Roll-On Perfume No. 3 DSH Perfumes Wedding Bouquet Gabriela Sabatini Magnetic Revlon Fleurs de Jontue Lotus de Nuit Smell Bent Bollywood or Bust