Σχεδιαστές » C » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Eternity Summer 2008 Calvin Klein για γυναίκες

Eternity Summer 2008 Calvin Klein για γυναίκες

Το είχα : 1

Eternity Summer 2008 από Calvin Klein είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Eternity Summer 2008 κυκλοφόρησε το έτος 2008. Eternity Summer 2008 έχει δημιουργηθεί από Pascal Gaurin και Yves Cassar. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Μπαμπού και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, νερόλι και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, τζίντζερ και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ Μπαμπού Βασιλικός

γιασεμί νερόλι κρίνο της κοιλάδας

ίριδα τζίντζερ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eternity Summer 2008 by Calvin Klein.

Eternity Summer 2008 Σχόλια Αρωμάτων

VanityRoom
VanityRoom

Μακάρι να το ξανά έβρισκα ... το καλύτερο eternity summer ... αν ξέρει κάποιος ας μου πει που μπορώ να το βρω .... η έστω κάποιο που να το θυμίζει πολυ ...

Jan
2017

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Calvin Klein Eternity Summer 2008 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Calvin Klein Eternity Summer 2008, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eternity Summer 2008 by Calvin Klein. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eternity Summer 2008 by Calvin Klein αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Guerlain Aqua Allegoria Mentafollia ID Parfums Le Monde des Rêves Roberto Verino VV Aqua Women Avon Surreal Garden Bath and Body Works Blushing Cherry Blossom Animale Chaleur d`Animale Six Scents Six Scents Series Two 4 House of Holland: Smell Boadicea the Victorious The Exclusives Enduring D.S. & Durga Silent Grove Demeter Fragrance Dandelion Yves Rocher Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille En Voyage Perfumes Debut de Carmel