Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Eternity Summer 2009 Calvin Klein για γυναίκες

Eternity Summer 2009 Calvin Klein για γυναίκες

τροπικό
aquatic

Eternity Summer 2009 από Calvin Klein είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Eternity Summer 2009 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι λίτσι και τζίντζερ; οι μεσαίες νότες είναι μιμόζα, φρέζια και μανόλια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σπόρος Τόνκα και Κέδρος.

λίτσι τζίντζερ

μιμόζα φρέζια μανόλια

Μόσχος σπόρος Τόνκα Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eternity Summer 2009 by Calvin Klein.

Eternity Summer 2009 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Calvin Klein Eternity Summer 2009 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Calvin Klein Eternity Summer 2009, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eternity Summer 2009 by Calvin Klein. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eternity Summer 2009 by Calvin Klein αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cerruti 1881 Christian Dior Pure Poison Elixir Oscar de la Renta Oscar Island Flowers Jean Patou Joy Vera Wang Bouquet Nina Ricci Love by Nina M∙A∙C Creations Pinkaura O Boticario Floratta in Blue Caswell Massey Elixir Of Love Jill Stuart Night Jewel Jean Patou Divine Folie Ramon Molvizar Sol Sun