Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Eternity Summer for Men 2010 Calvin Klein για άνδρες

Eternity Summer for Men 2010 Calvin Klein για άνδρες

salty

Eternity Summer for Men 2010 από Calvin Klein είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Eternity Summer for Men 2010 κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, κουμ κουάτ και ανανάς; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, Μπαμπού και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι ξύλο γκουαϊακ, ξύλο τικ και αλάτι.

Περγαμόντο κουμ κουάτ ανανάς

Κέδρος της Βιρτζίνιας Μπαμπού Κάρδαμο

ξύλο γκουαϊακ ξύλο τικ αλάτι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eternity Summer for Men 2010 by Calvin Klein.

Eternity Summer for Men 2010 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Calvin Klein Eternity Summer for Men 2010 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Calvin Klein Eternity Summer for Men 2010, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eternity Summer for Men 2010 by Calvin Klein. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eternity Summer for Men 2010 by Calvin Klein αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Burberry Burberry Men Ralph Lauren Polo Explorer Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete Bijan Bijan Style Men Calvin Klein CK IN2U POP for Him Jasper Conran Jasper Conran Him Nautica White Sail Nez a Nez Figues et Garçons Joya Potion Neil Morris Hippie Atelier Cologne Oolang Infini Basile Basile Style Homme