Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Euphoria Blossom Calvin Klein για γυναίκες

Euphoria Blossom Calvin Klein για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Euphoria Blossom Calvin Klein για γυναίκες Εικόνες Euphoria Blossom Calvin Klein για γυναίκες Εικόνες Euphoria Blossom Calvin Klein για γυναίκες Εικόνες Euphoria Blossom Calvin Klein για γυναίκες Εικόνες

Euphoria Blossom από Calvin Klein είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Euphoria Blossom κυκλοφόρησε το έτος 2006. Euphoria Blossom έχει δημιουργηθεί από Carlos Benaim και Loc Dong. Οι νότες κορυφής είναι ρόδι και κουμ κουάτ; οι μεσαίες νότες είναι ορχιδέα, ρόζ παιώνια και Λωτός; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, λευκά ξύλα και Λευκό Κεχριμπάρι.

ρόδι κουμ κουάτ

ορχιδέα ρόζ παιώνια Λωτός

Μόσχος λευκά ξύλα Λευκό  Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Euphoria Blossom by Calvin Klein.

Euphoria Blossom Σχόλια Αρωμάτων

Angie
Angie

Μοιάζει στο La vie est belle.Πολύ γλυκές οι νότες του.
Με μέτρια διάρκεια.

Nov
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Calvin Klein Euphoria Blossom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Calvin Klein Euphoria Blossom, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Euphoria Blossom by Calvin Klein. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Euphoria Blossom by Calvin Klein αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Halloween Halloween Tropical Revlon Fire & Ice Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Tauer Perfumes 01 Le Maroc Pour Elle Caron Nuit de Noel Jovoy Paris Terra Incognita Chiara Boni Tango Jeanne Arthes Made In Love DSH Perfumes Route d'Iris Rasasi Busaina Atkinsons Jais Hermes Eau Claire des Merveilles