Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Euphoria Crystal Edition Calvin Klein για γυναίκες

Euphoria Crystal Edition Calvin Klein για γυναίκες

Euphoria Crystal Edition Calvin Klein για γυναίκες Εικόνες Euphoria Crystal Edition Calvin Klein για γυναίκες Εικόνες

Euphoria Crystal Edition από Calvin Klein είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Euphoria Crystal Edition κυκλοφόρησε το έτος 2008. Euphoria Crystal Edition έχει δημιουργηθεί από Dominique Ropion, Carlos Benaim και Loc Dong. Η νότα κορυφής είναι ρόδι; οι μεσαίες νότες είναι Λωτός και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι Βιολέτα, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Μαχόγκανι.

ρόδι

Λωτός ορχιδέα

Βιολέτα Κεχριμπάρι Μόσχος Μαχόγκανι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Euphoria Crystal Edition by Calvin Klein.

Euphoria Crystal Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Calvin Klein Euphoria Crystal Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Calvin Klein Euphoria Crystal Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Euphoria Crystal Edition by Calvin Klein. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Euphoria Crystal Edition by Calvin Klein αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden Provocative woman Calvin Klein Truth Lush Castelbajac Castelbajac Roberto Cavalli Serpentine Fragonard Belle de Nuit Menard L'eau de Kasaneka E. Coudray Esperys Jeanne Arthes Cobra La Perla Charme Lace Collection Ayala Moriel Sutul DSH Perfumes The Color Orange Benefit So Hooked on Carmella