Σχεδιαστές » C » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Euphoria Gold Men Calvin Klein για άνδρες

Euphoria Gold Men Calvin Klein για άνδρες

μέλι
Euphoria Gold Men Calvin Klein για άνδρες Εικόνες Euphoria Gold Men Calvin Klein για άνδρες Εικόνες

Euphoria Gold Men από Calvin Klein είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Euphoria Gold Men κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι μέλι, Βασιλικός και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί και Βανίλια.

τζίντζερ λεμόνι

μέλι Βασιλικός Κανέλα

Κεχριμπάρι πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Euphoria Gold Men by Calvin Klein.

Euphoria Gold Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Calvin Klein Euphoria Gold Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Calvin Klein Euphoria Gold Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Euphoria Gold Men by Calvin Klein. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Euphoria Gold Men by Calvin Klein αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Hermes Equipage Nikos Sculpture pour Homme Carolina Herrera 212 Sexy Men Giorgio Armani Armani Attitude Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense Liz Claiborne Realities for Men David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night for Men Lucky Brand Lucky You for Men Gres Cabaret Pour Homme Nicole Farhi Homme Ted Lapidus Ted Chiemsee Revolution!