Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Obsession Night for Men Calvin Klein για άνδρες

Obsession Night for Men Calvin Klein για άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

Obsession Night for Men Calvin Klein για άνδρες Εικόνες Obsession Night for Men Calvin Klein για άνδρες Εικόνες Obsession Night for Men Calvin Klein για άνδρες Εικόνες Obsession Night for Men Calvin Klein για άνδρες Εικόνες Obsession Night for Men Calvin Klein για άνδρες Εικόνες Obsession Night for Men Calvin Klein για άνδρες Εικόνες Obsession Night for Men Calvin Klein για άνδρες Εικόνες

Obsession Night for Men από Calvin Klein είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Obsession Night for Men κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία, γκρειπ φρουτ, αχλάδι και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο και Μόσχος; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βανίλια και Βέτιβερ.

Αρτεμισία γκρειπ φρουτ αχλάδι Κάρδαμο

μοσχοκάρυδο Μόσχος

πατσουλί Βανίλια Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Obsession Night for Men by Calvin Klein.

Obsession Night for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Calvin Klein Obsession Night for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Calvin Klein Obsession Night for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Obsession Night for Men by Calvin Klein. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Obsession Night for Men by Calvin Klein αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dune Laura Biagiotti Sotto Voce Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women Yves Rocher Voile d'Ambre CoSTUME NATIONAL Scent Estée Lauder Sensuous Montale Orient Extreme Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice Animale Animale Animale for Men Lili Bermuda Cedar June Jacobs Better Love Naturel Brooks Brothers Black Fleece