Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Obsession Sheer Calvin Klein για γυναίκες

Obsession Sheer Calvin Klein για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Obsession Sheer Calvin Klein για γυναίκες Εικόνες

Obsession Sheer από Calvin Klein είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Obsession Sheer κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Rene Morgenthaler. Το άρωμα περιέχει κόλιανδρος, Κεχριμπάρι, Μανταριν ορανζ, Μόσχος, Ταγκέτες, Βανίλια, θυμίαμα και Περγαμόντο.

κόλιανδρος Κεχριμπάρι Μανταριν ορανζ Μόσχος Ταγκέτες Βανίλια θυμίαμα Περγαμόντο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Obsession Sheer by Calvin Klein.

Obsession Sheer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Calvin Klein Obsession Sheer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Calvin Klein Obsession Sheer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Obsession Sheer by Calvin Klein. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Obsession Sheer by Calvin Klein αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain Montblanc Femme de Montblanc Emanuel Ungaro Desnuda O Boticario Lily Essence Fred Hayman 273 Rodeo Drive essence Love Game Essentially Me Souk Sarantis B.U. Trendy D.S. & Durga My Indian Childhood Creed Angelique Encens Tonatto Profumi M'oma Pierre Wulff Gilda