Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Sheer Beauty Calvin Klein για γυναίκες

Sheer Beauty Calvin Klein για γυναίκες

Sheer Beauty Calvin Klein για γυναίκες Εικόνες

Sheer Beauty από Calvin Klein είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Sheer Beauty κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, κόκκινα μούρα και Μπελίνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, παιώνια και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Βανιλια.

Περγαμόντο κόκκινα μούρα Μπελίνι

γιασεμί παιώνια κρίνος

Μόσχος σανδαλόξυλο Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sheer Beauty by Calvin Klein.

Sheer Beauty Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Calvin Klein Sheer Beauty fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Calvin Klein Sheer Beauty, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sheer Beauty by Calvin Klein. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sheer Beauty by Calvin Klein αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chopard Wish Pink Diamond Salvatore Ferragamo Incanto Dream Ted Lapidus Fantasme Fiorucci Miss Fiorucci So Sexy Miss Sixty Miss Sixty Summer Collection 2008 Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas Montale Pure Gold Chevignon Forever Mine Into The Legend for Women Mauboussin Mauboussin Pour Elle Galimard Galimard Star Strange Invisible Perfumes Tropical Vial