Σχεδιαστές » C » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

ck IN2U Heat Him Calvin Klein για άνδρες

ck IN2U Heat Him Calvin Klein για άνδρες

ozoνώδες

ck IN2U Heat Him από Calvin Klein είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. ck IN2U Heat Him κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, κόλιανδρος και τσάι; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κεχριμπάρι και κασμήρι.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ πιπέρι

μοσχοκάρυδο κόλιανδρος τσάι

πατσουλί Κεχριμπάρι κασμήρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about ck IN2U Heat Him by Calvin Klein.

ck IN2U Heat Him Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Calvin Klein ck IN2U Heat Him fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Calvin Klein ck IN2U Heat Him, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει ck IN2U Heat Him by Calvin Klein. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για ck IN2U Heat Him by Calvin Klein αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Karl Lagerfeld Photo Tiffany Tiffany for Men Arrogance Arrogance Man Yves Saint Laurent Opium Elixir Voluptueux Miller Harris Fleur Oriental Penhaligon`s LP No.9 for Men Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Lalique Lalique Pour Homme Equus Ayala Moriel Finjan Express Reserve for Men Regina Harris Amber Vanilla Gucci Gucci Eau de Parfum