Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Calypso Mimosa Calypso Christiane Celle για γυναίκες

Calypso Mimosa Calypso Christiane Celle για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Calypso Mimosa από Calypso Christiane Celle είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Calypso Mimosa κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Camail. Οι νότες κορυφής είναι Αμύγδαλο, Περγαμόντο και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι μιμόζα, γιασεμί και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και λουλούδι τιαρέ.

Αμύγδαλο Περγαμόντο νερόλι

μιμόζα γιασεμί τουμπερόζα

Μόσχος σανδαλόξυλο λουλούδι τιαρέ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Calypso Mimosa by Calypso Christiane Celle.

Calypso Mimosa Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Calypso Christiane Celle Calypso Mimosa fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Calypso Christiane Celle Calypso Mimosa, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Calypso Mimosa by Calypso Christiane Celle. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Calypso Mimosa by Calypso Christiane Celle αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Michael Kors Very Michael Kors Bond No 9 Chelsea Flowers Il Profvmo Rose Secrète L`Erbolario Lavanda Penhaligon`s Lily & Spice Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition Kate Moss Kate Summer Time Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Ombre Bleue Strange Invisible Perfumes Aquarian Rose DSH Perfumes Padme Lotus Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai Donna Karan DKNY Women Limited Edition Eau de Toilette 2010