Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Calypso Tangerine Calypso Christiane Celle για γυναίκες και άνδρες

Calypso Tangerine Calypso Christiane Celle για γυναίκες και άνδρες

Calypso Tangerine από Calypso Christiane Celle είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, Κεχριμπάρι, γκρειπ φρουτ, μανταρίνι και εστραγκόν.

Μόσχος Κεχριμπάρι γκρειπ φρουτ μανταρίνι εστραγκόν

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Calypso Tangerine by Calypso Christiane Celle.

Calypso Tangerine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Calypso Christiane Celle Calypso Tangerine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Calypso Christiane Celle Calypso Tangerine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Calypso Tangerine by Calypso Christiane Celle. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Calypso Tangerine by Calypso Christiane Celle αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Summer 2006 Issey Miyake Eau d'Ete 2005 l'Eau d'Issey Pour Homme Carthusia Via Camerelle Guerlain Eau de Cologne du 68 Hermes Concentre d`Orange Verte Floris Special 127 Marc Jacobs Splash Lemon 2009 Czech & Speake Citrus Paradisi O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Parfums Bleu Blue Stratos Bourjois Masculine Evasion Lord`s Jester Helios Concrete de Parfum