Σχεδιαστές » C » Κιτρο « Ομάδες

Calypso The Calypso Christiane Celle για γυναίκες

Calypso The Calypso Christiane Celle για γυναίκες

ozoνώδες

Calypso The από Calypso Christiane Celle είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Calypso The κυκλοφόρησε το έτος 2001. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και τσάι; οι νότες της βάσης είναι Βιολέτα και Μόσχος.

Περγαμόντο Μήλο

γιασεμί τριαντάφυλλο τσάι

Βιολέτα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Calypso The by Calypso Christiane Celle.

Calypso The Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Calypso Christiane Celle Calypso The fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Calypso Christiane Celle Calypso The, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Calypso The by Calypso Christiane Celle. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Calypso The by Calypso Christiane Celle αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Davidoff Cool Water Woman Summer Fizz Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada Bill Blass Couture 7 Royall Fragrances Royall Lyme Jo Malone Grapefruit Gendarme Carriere Caswell Massey Lime Penhaligon`s Eau de Cologne Love & Toast Gin Blossom Floris Pink Grapefruit Melvita Lime Niven Morgan Blue Scent