Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Homme Calypso Christiane Celle για άνδρες

Homme Calypso Christiane Celle για άνδρες

Homme από Calypso Christiane Celle είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christiane Celle. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Αμάλφι λεμόνι, μανταρίνι, εστραγκόν και τσάι; οι μεσαίες νότες είναι υάκυνθος, τριαντάφυλλο και Φραγκοστάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κεχριμπάρι και Βιολέτα.

γκρειπ φρουτ Αμάλφι λεμόνι μανταρίνι εστραγκόν τσάι

υάκυνθος τριαντάφυλλο Φραγκοστάφυλλο

Μόσχος Κεχριμπάρι Βιολέτα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Homme by Calypso Christiane Celle.

Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Calypso Christiane Celle Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Calypso Christiane Celle Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Homme by Calypso Christiane Celle. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Homme by Calypso Christiane Celle αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Miller Harris Le Petit Grain Sisley Sisley Eau de 3 L`Occitane en Provence Citrus Verbena Intense Lancome Aroma Tonic Parfums Berdoues 1902 The Vert Guerlain Petite Guerlain Demeter Fragrance Earl Grey Tea Davidoff Cool Water Frozen Erbario Toscano Agrumato di Costa Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005 Penhaligon`s Blenheim Bouquet Caswell Massey Verbena