Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Albahaca Can Carlos για γυναίκες και άνδρες

Albahaca Can Carlos για γυναίκες και άνδρες

Albahaca Can Carlos για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Albahaca από Can Carlos είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Albahaca κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Το άρωμα περιέχει βετιβέρ, Πετιτ γκρέιν, Περγαμόντο, Βασιλικός, Ευκάλυπτος και μέντα.

βετιβέρ Πετιτ γκρέιν Περγαμόντο Βασιλικός Ευκάλυπτος μέντα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Albahaca by Can Carlos.

Albahaca Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Can Carlos Albahaca fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Can Carlos Albahaca, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Albahaca by Can Carlos. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Albahaca by Can Carlos αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Davidoff Echo Summer Fizz Issey Miyake Eau d'Ete 2005 l'Eau d'Issey Pour Homme Domenico Caraceni Ivy League Bogner Bogner Man Classic Summer Edition Compagnia Delle Indie Colognia Xerjoff Fiore d`Ulivo Le Couvent des Minimes Eau des Minimes Cologne Penhaligon`s Eau de Verveine Antonio Miro Colonia Intelligent Nutrients Awaken