Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Albahaca Can Carlos για γυναίκες και άνδρες

Albahaca Can Carlos για γυναίκες και άνδρες

Albahaca Can Carlos για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Albahaca από Can Carlos είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Albahaca κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Το άρωμα περιέχει βετιβέρ, Πετιτ γκρέιν, Περγαμόντο, Βασιλικός, Ευκάλυπτος και μέντα.

βετιβέρ Πετιτ γκρέιν Περγαμόντο Βασιλικός Ευκάλυπτος μέντα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Albahaca by Can Carlos.

Albahaca Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Can Carlos Albahaca fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Can Carlos Albahaca, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Albahaca by Can Carlos. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Albahaca by Can Carlos αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Shu Uemura Fleur de Source Yves Rocher Trimaran O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Ayala Moriel Sabotage Melange Perfume Melange Solid Perfume Green & Citrus Perfumes Hedoné Eau Mo Pour Gay Henri Bendel Pink Grapefruit & Vetiver En Voyage Perfumes Havane pour Homme CnR Create Cancer for Men Zara Zara for Him