Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Candie`s Candie`s για γυναίκες

Candie`s Candie`s για γυναίκες

Candie`s Candie`s για γυναίκες Εικόνες Candie`s Candie`s για γυναίκες Εικόνες Candie`s Candie`s για γυναίκες Εικόνες Candie`s Candie`s για γυναίκες Εικόνες Candie`s Candie`s για γυναίκες Εικόνες

Candie`s από Candie`s είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Candie`s κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Thierry Wasser. Το άρωμα περιέχει γαρδένια, Κεχριμπάρι, Μανταριν ορανζ, ροδάκινο , γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και λεμόνι.

γαρδένια Κεχριμπάρι Μανταριν ορανζ ροδάκινο γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ λεμόνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Candie`s by Candie`s.

Candie`s Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Candie`s Candie`s fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Candie`s Candie`s, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Candie`s by Candie`s. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Candie`s by Candie`s αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Moschino Moschino Funny! L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun Marc O`Polo Marc O`Polo Woman 2006 mark. mark Instant Vacation Greek Isles Molinard Molinard de Molinard Avon Wink Geoffrey Beene Chance Yves Rocher Green Summer Kristel Saint Martin Lovely Parfum D'Or La Prairie Life Threads Sapphire Roberto Capucci Nuance