Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Heartbreaker Candie`s για γυναίκες

Heartbreaker Candie`s για γυναίκες

κακάο

Heartbreaker από Candie`s είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Heartbreaker κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι φρούτο του πάθους, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, βατόμουρο, ροδάκινο , Μήλο και φράουλα; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, κρίνος, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Μαύρη Σοκολάτα.

φρούτο του πάθους φύλλα φραγκοσταφυλλιάς βατόμουρο ροδάκινο Μήλο φράουλα

μανόλια κρίνος γιασεμί τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος Μαύρη Σοκολάτα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Heartbreaker by Candie`s.

Heartbreaker Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Candie`s Heartbreaker fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Candie`s Heartbreaker, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Heartbreaker by Candie`s. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Heartbreaker by Candie`s αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer Diesel Diesel Zero Plus Feminine Esteban Folie de Figue Jardin de France Eau perlee Jeanne Arthes Love Never Dies Melange Perfume Melange Solid Perfume Fruit Mexx XX by Mexx Mysterious Borbonese Borbonese Cofinluxe Watt Red LR Heidi Klum Me Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2 Sabon Shir (Lily)