Σχεδιαστές » C » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Sugarplum Blossom Candie`s για γυναίκες και άνδρες

Sugarplum Blossom  Candie`s για γυναίκες και άνδρες

ξινό
Sugarplum Blossom  Candie`s για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Sugarplum Blossom  Candie`s για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Sugarplum Blossom από Candie`s είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Sugarplum Blossom κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο και βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι Νότες Ανθών και ζάχαρη; η νότα της βάσης είναι ζαχαρωτό.

δαμάσκηνο βατόμουρο

Νότες Ανθών ζάχαρη

ζαχαρωτό

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sugarplum Blossom by Candie`s.

Sugarplum Blossom Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Candie`s Sugarplum Blossom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Candie`s Sugarplum Blossom , μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sugarplum Blossom by Candie`s. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sugarplum Blossom by Candie`s αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Bath and Body Works Black Raspberry Vanilla Le Prince Jardinier Ciel, Mon Jardin! Miller Harris Coeur d`Ete Stephanie de Saint-Aignan Amande Honorable Elizabeth Arden 5th Avenue Style Gale Hayman Delicious Chocolate Ulric de Varens Mini Purple O Boticario Glamour Secrets Black Bath and Body Works Hello Kitty Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again Michel Germain Sexual Blush Strange Invisible Perfumes Vacances