Σχεδιαστές » C » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Sugarplum Blossom Candie`s για γυναίκες και άνδρες

Sugarplum Blossom  Candie`s για γυναίκες και άνδρες

ξινό
Sugarplum Blossom  Candie`s για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Sugarplum Blossom  Candie`s για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Sugarplum Blossom από Candie`s είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Sugarplum Blossom κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο και βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι Νότες Ανθών και ζάχαρη; η νότα της βάσης είναι ζαχαρωτό.

δαμάσκηνο βατόμουρο

Νότες Ανθών ζάχαρη

ζαχαρωτό

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sugarplum Blossom by Candie`s.

Sugarplum Blossom Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Candie`s Sugarplum Blossom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Candie`s Sugarplum Blossom , μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sugarplum Blossom by Candie`s. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sugarplum Blossom by Candie`s αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Chi Miss Chi Crabtree & Evelyn Found Pilar & Lucy To Twirl All Girly Carol`s Daughter Pearls Lulu Castagnette LuluCastagnette Abercrombie & Fitch Wakely Elizabeth Arden 5th Avenue Style Ulric de Varens Mini Vanille Sprezzatura 751 Amori Erranti Bath and Body Works Forever Sunshine Esme Rene Beautiful U Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris