Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Aurora Carla Fracci για γυναίκες

Aurora Carla Fracci για γυναίκες

Aurora Carla Fracci για γυναίκες Εικόνες Aurora Carla Fracci για γυναίκες Εικόνες Aurora Carla Fracci για γυναίκες Εικόνες Aurora Carla Fracci για γυναίκες Εικόνες Aurora Carla Fracci για γυναίκες Εικόνες

Aurora από Carla Fracci είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Aurora κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Βιολέτα και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος, ηλιοτρόπιο και δέρμα.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι

τριαντάφυλλο Βιολέτα ροδάκινο

Μόσχος Κέδρος ηλιοτρόπιο δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aurora by Carla Fracci.

Aurora Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carla Fracci Aurora fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carla Fracci Aurora, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aurora by Carla Fracci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aurora by Carla Fracci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gianfranco Ferre Essence d’eau Christian Dior Poison Nikos Sculpture Calvin Klein CK IN2U for Her Guy Laroche J'ai Osé La Collina Toscana La Collina Toscana Poppy of Cliffs Jeanne Arthes Luxure Giorgio Valenti Rose Noire Secret Tiens Rare Avon Rare Diamonds Arrogance Arrogance Les Perfumes Heliotrophine Jean Patou Moment Supreme