Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Giselle Carla Fracci για γυναίκες

τουμπερόζα
κίτρινο φλόραλ
μέλι

Giselle από Carla Fracci είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Giselle κυκλοφόρησε το έτος 2004. Το άρωμα περιέχει Υλάνγκ Υλάνγκ, Κανέλα, φρέζια, γιασεμί, τουμπερόζα, Βανίλια, Καρύδα, Καραμέλα, Μόσχος και λευκόμελο.

Υλάνγκ Υλάνγκ Κανέλα φρέζια γιασεμί τουμπερόζα Βανίλια Καρύδα Καραμέλα Μόσχος λευκόμελο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Giselle by Carla Fracci.

Giselle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carla Fracci Giselle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carla Fracci Giselle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Giselle by Carla Fracci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Giselle by Carla Fracci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Romeo Gigli Romeo di Romeo Gigli Yves Rocher Rose Absolue Avon Petal by Cynthia Rowley Il Profvmo Rose Secrète Lise Watier Capteur de Reves Montale Highness Rose Keiko Mecheri Osmanthus Jesus Del Pozo On Ella Jovan White Musk James Heeley Ophelia Bronnley Rose Eau Fraiche Novaya Zarya Milaya Dnem