Σχεδιαστές » C » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Medea Carla Fracci για γυναίκες

Medea Carla Fracci για γυναίκες

caramel

Medea από Carla Fracci είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Medea κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας, λουλούδι τιαρέ και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Καρύδα, Μόσχος, Βανίλια, ροδάκινο , Καραμέλα και πολύτιμα ξύλα.

φρέζια Εσπεριδοειδή

άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί κρίνο της κοιλάδας λουλούδι τιαρέ τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι Καρύδα Μόσχος Βανίλια ροδάκινο Καραμέλα πολύτιμα ξύλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Medea by Carla Fracci.

Medea Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carla Fracci Medea fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carla Fracci Medea, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Medea by Carla Fracci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Medea by Carla Fracci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Estée Lauder Pleasures Delight Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Juicy Couture Viva la Juicy Lulu Castagnette LuluCastagnette Giorgio Beverly Hills Red 2 Bijan Bijan VIP Women Moschino Cheap & Chic Light Clouds Escada Desire Me Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Sucre Glace Boadicea the Victorious Intense O Boticario Egeo Dolce Michel Germain Sexual Sugar