Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Salome' Carla Fracci για γυναίκες

Salome' Carla Fracci για γυναίκες

Salome' από Carla Fracci είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Salome' κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι ανανάς, γαρδένια, φρέζια, γκρειπ φρουτ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, μανόλια, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι τουμπερόζα, σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα και Κεχριμπάρι.

ανανάς γαρδένια φρέζια γκρειπ φρουτ Περγαμόντο

παιώνια μανόλια γιασεμί τριαντάφυλλο

τουμπερόζα σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Salome' by Carla Fracci.

Salome' Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carla Fracci Salome' fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carla Fracci Salome', μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Salome' by Carla Fracci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Salome' by Carla Fracci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Summer by Kenzo Al-Rehab Manarah Christian Dior Dior Addict  "Dior Twist" Giorgio Beverly Hills So You Fragonard Belle de Nuit Oleg Cassini Cassini Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite DSH Perfumes Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) Essentially Me Fauve Victoria`s Secret Velvet Amber Blackberry Anne Klein Anne Klein 2 Lush Imogen Rose