Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Rrrr! Carmen Electra για γυναίκες

Rrrr! Carmen Electra για γυναίκες

caramel
Rrrr! Carmen Electra για γυναίκες Εικόνες Rrrr! Carmen Electra για γυναίκες Εικόνες Rrrr! Carmen Electra για γυναίκες Εικόνες

Rrrr! από Carmen Electra είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Rrrr! κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, ροδάκινο και Βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, γιασεμί και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, Καραμέλα και σανδαλόξυλο.

Μανταριν ορανζ ροδάκινο Βατόμουρο

γαρδένια γιασεμί ορχιδέα

Κεχριμπάρι Μόσχος Καραμέλα σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rrrr! by Carmen Electra.

Rrrr! Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carmen Electra Rrrr! fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carmen Electra Rrrr!, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rrrr! by Carmen Electra. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rrrr! by Carmen Electra αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Halloween Halloween Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Torrente L`Or de Torrente Matthew Williamson Matthew Williamson Antonio Banderas Diavolo Extremely Woman Chopard Wish Magical Nights Germaine Monteil Galore Jessica Simpson Fancy Love Anya`s Garden Fairchild Chanel Les Exclusifs de Chanel Cuir de Russie DSH Perfumes Madonna Lily Lee Cooper Originals Ladies