Σχεδιαστές » C » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Pearls Carol`s Daughter για γυναίκες

Pearls Carol`s Daughter για γυναίκες

caramel
Pearls Carol`s Daughter για γυναίκες Εικόνες

Pearls από Carol`s Daughter είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Pearls κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, Βερβένα λέμόν, Βερίκοκο και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι Καραμέλα, Βανίλια και Μόσχος.

Αμάλφι λεμόνι Βερβένα λέμόν Βερίκοκο ροδάκινο

γιασεμί τριαντάφυλλο φύλλο βιολέτας

Καραμέλα Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pearls by Carol`s Daughter.

Pearls Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carol`s Daughter Pearls fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carol`s Daughter Pearls, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pearls by Carol`s Daughter. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pearls by Carol`s Daughter αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Hard Candy Hard Candy Maitre Parfumeur et Gantier Secrete Datura Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Ganache Boadicea the Victorious Intense So...? So...? Sinful Ulric de Varens Mini Purple Susanne Lang Sula Socialite Playering Set Stacked Style Fiore Flirt Bath and Body Works Forever Sunshine Bjorn Borg Love All Vivid Violet Strange Invisible Perfumes Tahitian Honey