Σχεδιαστές » C » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

212 Glam Carolina Herrera για γυναίκες

212 Glam Carolina Herrera για γυναίκες

212 Glam Carolina Herrera για γυναίκες Βίντεο
212 Glam Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες 212 Glam Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες 212 Glam Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες 212 Glam Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες 212 Glam Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες

212 Glam από Carolina Herrera είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. 212 Glam κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι καραμέλα τόφυ και Γλυκιές Νότες; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, τριαντάφυλλο και μαλλί της γριάς; η νότα της βάσης είναι νότες ξύλων.

καραμέλα τόφυ Γλυκιές Νότες

ίριδα τριαντάφυλλο μαλλί της γριάς

νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 212 Glam by Carolina Herrera.

212 Glam Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carolina Herrera 212 Glam fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carolina Herrera 212 Glam, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 212 Glam by Carolina Herrera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 212 Glam by Carolina Herrera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Kenzo Kenzo Amour Thierry Mugler Innocent Summer Flash Thierry Mugler Angel Caprice de Star Kimora Lee Simmons Baby Phat Golden Goddess Anna Sui Sui Dreams Coppeneur Eau de Cacao Guerlain Shalimar Yellow Gold Limited Edition Demeter Fragrance HOTKISS Sweet Talker Guerlain La Petite Robe Noire Opus Oils Island Girl: Tropique (Madagascar) Farmacia SS. Annunziata Cara Demeter Fragrance Chococat