Σχεδιαστές » C » Κιτρο « Ομάδες

212 H2O Carolina Herrera για γυναίκες

212 H2O Carolina Herrera για γυναίκες

212 H2O Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες 212 H2O Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες

212 H2O από Carolina Herrera είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες. 212 H2O κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τζίντζερ και γαρδένια; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Περγαμόντο

τζίντζερ γαρδένια

σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 212 H2O by Carolina Herrera.

212 H2O Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carolina Herrera 212 H2O fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carolina Herrera 212 H2O, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 212 H2O by Carolina Herrera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 212 H2O by Carolina Herrera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Estée Lauder Alliage Sport Paco Rabanne Paco Energy Comme des Garcons Energy C Grapefruit Bath and Body Works Pink Grapefruit Accord Parfait Citron & Mandarine Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Hermes Aroma d`Orange Verte Jo Malone Grapefruit Detaille Cherubin Ortigia Sicilia Sicilian Lime Romane Jet 365 City Lights The Organic Pharmacy Organic Glam Citron