Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

212 Ice Carolina Herrera για γυναίκες

212 Ice Carolina Herrera για γυναίκες

212 Ice από Carolina Herrera είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. 212 Ice κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και άγρια μούρα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ

τριαντάφυλλο άγρια μούρα

Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 212 Ice by Carolina Herrera.

212 Ice Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carolina Herrera 212 Ice fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carolina Herrera 212 Ice, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 212 Ice by Carolina Herrera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 212 Ice by Carolina Herrera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Perry Ellis 360° Red Robert Piguet Fracas Montana Suggestion Eau Cuivree Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Prince 3121 La Collina Toscana La Collina Toscana Oblivion Absinth becker.eshaya b.e. L`Erbolario Fiorichiari Oriflame Visions Casual Cutie Bond No 9 Harrods for Her Bronnley Peony Eau Fraiche Profumi di Pantelleria Tanit