Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

212 Men Carolina Herrera για άνδρες

212 Men Carolina Herrera για άνδρες

Το έχω: 2 Το θέλω: 2 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

212 Men Carolina Herrera για άνδρες Εικόνες 212 Men Carolina Herrera για άνδρες Εικόνες 212 Men Carolina Herrera για άνδρες Εικόνες

212 Men από Carolina Herrera είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. 212 Men κυκλοφόρησε το έτος 1999. 212 Men έχει δημιουργηθεί από Alberto Morillas, Rosendo Mateu και Ann Gottlieb. Οι νότες κορυφής είναι καρυκεύματα, Πετιτ γκρέιν, Λεβάντα, νότες πρασίνου, γκρειπ φρουτ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τζίντζερ, , γαρδένια, Βιολέτα και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, σανδαλόξυλο, Μόσχος, ξύλο γκουαϊακ, Βέτιβερ και θυμίαμα.

καρυκεύματα Πετιτ γκρέιν Λεβάντα νότες πρασίνου γκρειπ φρουτ Περγαμόντο

τζίντζερ γαρδένια Βιολέτα φασκόμηλο

λάβδανο σανδαλόξυλο Μόσχος ξύλο γκουαϊακ Βέτιβερ θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 212 Men by Carolina Herrera.

212 Men Σχόλια Αρωμάτων

JamesKopte
JamesKopte

Ιδιαίτερο και ωραίο άρωμα.ψ 9/10

Mar
2016
bellachristina
bellachristina

Y-Π-E-Ρ-O-Χ-Ο μοντέρνο και σέξι. Για μένα αυτό είναι το καλύτερο αντρικό άρωμα .

Nov
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carolina Herrera 212 Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carolina Herrera 212 Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 212 Men by Carolina Herrera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 212 Men by Carolina Herrera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Cartier Declaration Chevignon Chevignon 57 for Him Creed Green Irish Tweed Amouage Amouage Gold pour Homme Montale Black Aoud Bond No 9 Andy Warhol Silver Factory Rance 1795 Rue Rance Eau de France Givenchy Le De Givenchy Krizia Easy Krizia Versace Versense Jovan Black Musk Costamor Sugarwood