Σχεδιαστές » C » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

212 Men a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera για άνδρες

212 Men a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera για άνδρες

Το είχα : 1

212 Men a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera για άνδρες Εικόνες

212 Men a Summer on Ice 2003 από Carolina Herrera είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. 212 Men a Summer on Ice 2003 κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Βασιλικός, μέντα, γκρειπ φρουτ, νερόλι, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, κόλιανδρος, τζίντζερ, γαρδένια και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, σανδαλόξυλο, Μόσχος και θυμίαμα.

Μανταριν ορανζ Βασιλικός μέντα γκρειπ φρουτ νερόλι Περγαμόντο λεμόνι

μοσχοκάρυδο κόλιανδρος τζίντζερ γαρδένια Κάρδαμο

λάβδανο σανδαλόξυλο Μόσχος θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 212 Men a Summer on Ice 2003 by Carolina Herrera.

212 Men a Summer on Ice 2003 Σχόλια Αρωμάτων

manos_v
manos_v

Συμφωνα πάντα με την υποκειμενικη μου κριση, θα ελεγα οτι ανηκει πιο πολύ στην κατηγορια των υδατινων αρωματων. Καλοκαιρινο, φρεσκο αρωμα με εντονη την αισθηση του λεμονιου και της γαρδενιας.
Το ειχα αλλα δε μπορω να πω οτι ηταν απο τα αγαπημενα μου. Το aqua της CH ειναι πολύ ανωτερο...

Apr
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 212 Men a Summer on Ice 2003 by Carolina Herrera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 212 Men a Summer on Ice 2003 by Carolina Herrera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Sergio Tacchini Sport Ego Gai Mattiolo Gai Mattiolo Uomo Geir Ness Geir Ness for Men Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo biehl parfumkunstwerke eo02 Roger & Gallet L`Homme Sport James Heeley Esprit du Tigre D.S. & Durga Coriander Miller et Bertaux A Quiet Morning Sinfonia di Note Poudre d'Epices Mansfield Antonio De Curtis Eden Classic Rapport