Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

212 Men on Ice 2005 Carolina Herrera για άνδρες

212 Men on Ice 2005 Carolina Herrera για άνδρες

212 Men on Ice 2005 Carolina Herrera για άνδρες Βίντεο
212 Men on Ice 2005 Carolina Herrera για άνδρες Εικόνες

212 Men on Ice 2005 από Carolina Herrera είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. 212 Men on Ice 2005 κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, τζίντζερ, γαρδένια και Κάρδαμο; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

γκρειπ φρουτ Περγαμόντο

μοσχοκάρυδο τζίντζερ γαρδένια Κάρδαμο

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 212 Men on Ice 2005 by Carolina Herrera.

212 Men on Ice 2005 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 212 Men on Ice 2005 by Carolina Herrera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 212 Men on Ice 2005 by Carolina Herrera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Davidoff Cool Water Game Happy Summer Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Givenchy Monsieur de Givenchy Air-Val International Bob Esponja Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Lalique Lalique White Diptyque L'Eau de Neroli Diptyque Oyedo Manuel Canovas Route Mandarine Jo Wood Organics Amka Henri Bendel Persian Lime & Pepper