Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

212 Splash for Women Carolina Herrera για γυναίκες

212 Splash for Women Carolina Herrera για γυναίκες

212 Splash for Women Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες 212 Splash for Women Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες

212 Splash for Women από Carolina Herrera είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. 212 Splash for Women κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, λίτσι και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και Κέδρος.

Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Περγαμόντο

παιώνια λίτσι τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 212 Splash for Women by Carolina Herrera.

212 Splash for Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carolina Herrera 212 Splash for Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carolina Herrera 212 Splash for Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 212 Splash for Women by Carolina Herrera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 212 Splash for Women by Carolina Herrera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance Chantal Thomass Ame Coquine Escada Sexy Graffiti Luciano Soprani D Luciano Soprani Trussardi Trussardi Inside Delight Jacadi Jacadi Garcon Roberto Verino VV Tropic Pink Room Parfum No 1 Escada Escada Marine Groove Boadicea the Victorious Pure Blue Q Cute As Hell Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh