Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

212 VIP Rosé Carolina Herrera για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 1 Το θέλω: 3

αλδεϋδικό
212 VIP Rosé Carolina Herrera για γυναίκες Βίντεο
212 VIP Rosé Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες 212 VIP Rosé Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες 212 VIP Rosé Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες 212 VIP Rosé Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες 212 VIP Rosé Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες 212 VIP Rosé Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες 212 VIP Rosé Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες 212 VIP Rosé Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες

212 VIP Rosé από Carolina Herrera είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. 212 VIP Rosé κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Lucas Sieuzac. Οι νότες κορυφής είναι Σαμπάνια και Νότες φρούτων; η μεσαία νότα είναι άνθη ροδάκινιας; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, λευκός μόσχος και Κεχριμπάρι.

Σαμπάνια Νότες φρούτων

άνθη ροδάκινιας

νότες  ξύλων λευκός μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 212 VIP Rosé by Carolina Herrera.

212 VIP Rosé Σχόλια Αρωμάτων

psipsinaslife
psipsinaslife

Μου δώσανε σε δειγματακι το συγκεκριμένο και το λάτρεψα . Ειπα θα παω να αγοραςω το μεγαλο μπουκάλι γιατι ειχα εθιστεί . Το φορεσα μερικές εβδομάδες και έπειτα καθε φορα που παω να του δώσω μια ευκαιρια , δεν το αντέχω. Η διάρκεια του ειναι απίστευτη πραγματικά . Ενω στην αρχη λάτρευα την μυρωδιά , τωρα ουτε να το αγγίξω . Οχι δεν μυρίζει καθόλου άσχημα , αλλα δεν το σηκώνει η μύτη μου πλέον . Ισως γιατι το αγόρασε και η φίλη μου και καθε φορα που το φόραγε αναμειγνύοταν με το άρωμα του σώματος της και μου έφερνε αναγούλα . Δυστυχώς εχει μεινει στο ράφι . Δεν θυμιζει κανένα αλλο . Εχει φοβερή διάρκεια κι διακύμανση .

Jan
2017

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carolina Herrera 212 VIP Rosé fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carolina Herrera 212 VIP Rosé, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 212 VIP Rosé by Carolina Herrera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 212 VIP Rosé by Carolina Herrera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Blumarine Vintage Burberry Burberry Summer Victoria`s Secret Dream Angels Desire Oriflame Pop Glam Glossy Pink Jean Patou Eau de Patou Miya Shinma Sakura Banana Republic Republic of Women Memoire Liquide Vacances Liquide Demeter Fragrance Apple Blossom Ayala Moriel Magnolia Petal Parfums Berdoues 1902 Violette Emanuel Ungaro Apparition Pink