Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

212 VIP Wild Party Carolina Herrera για γυναίκες

212 VIP Wild Party Carolina Herrera για γυναίκες

τροπικό
212 VIP Wild Party Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες 212 VIP Wild Party Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες 212 VIP Wild Party Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες 212 VIP Wild Party Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες

212 VIP Wild Party από Carolina Herrera είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. 212 VIP Wild Party κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και ανανάς; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, ορχιδέα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και νότες ξύλων.

γκρειπ φρουτ ανανάς

άνθη πορτοκαλιάς ορχιδέα τριαντάφυλλο

Μόσχος νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 212 VIP Wild Party by Carolina Herrera.

212 VIP Wild Party Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carolina Herrera 212 VIP Wild Party fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carolina Herrera 212 VIP Wild Party, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 212 VIP Wild Party by Carolina Herrera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 212 VIP Wild Party by Carolina Herrera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior J`adore Adoration en or Limited Edition Jennifer Lopez Live Christian Lacroix C`est La Fete Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women Oscar de la Renta Red Orchid Esprit Night Life by Esprit Summer Edition Women Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires Les Nereides Musc de Java Anna Sui Night of Fancy Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition Filles des Iles Floral Solaire Next Pink Paradise