Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

212 a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera για γυναίκες

212 a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera για γυναίκες

212 a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες

212 a Summer on Ice 2003 από Carolina Herrera είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. 212 a Summer on Ice 2003 κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο, πορτοκάλι και κουμ κουάτ; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Περγαμόντο πορτοκάλι κουμ κουάτ

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 212 a Summer on Ice 2003 by Carolina Herrera.

212 a Summer on Ice 2003 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 212 a Summer on Ice 2003 by Carolina Herrera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 212 a Summer on Ice 2003 by Carolina Herrera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Donna Karan DKNY Women Summer Oriflame Air Morgan Love Love de Toi Glossy Sergio Tacchini Feel Good Woman Adidas Tropical Passion Eau Jeune Bleu Azur Lulu Castagnette Luluforever Ella Mikao Yujin Floa Oriflame Elvie Madeleine Vionnet MV DSH Perfumes Songbird Bjorn Borg Love All Hot Pink