Σχεδιαστές » C » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

CH Men Carolina Herrera για άνδρες

Το έχω: 4 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

CH Men Carolina Herrera για άνδρες Βίντεο
CH Men Carolina Herrera για άνδρες Εικόνες

CH Men από Carolina Herrera είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. CH Men κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ και γρασίδι; οι μεσαίες νότες είναι σαφράν, μοσχοκάρυδο, νότες ξύλων, γιασεμί και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι βρύα δριός, Κεχριμπάρι, Βανίλια, δέρμα, ζάχαρη, Βέτιβερ, σανδαλόξυλο, καστόρι ,σουέτ και ξύλο κασμήρι.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ γρασίδι

σαφράν μοσχοκάρυδο νότες ξύλων γιασεμί Βιολέτα

βρύα δριός Κεχριμπάρι Βανίλια δέρμα ζάχαρη Βέτιβερ σανδαλόξυλο καστόρι ,σουέτ ξύλο κασμήρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about CH Men by Carolina Herrera.

CH Men Σχόλια Αρωμάτων

JamesKopte
JamesKopte

Υπερβολικά σέξυ αξίζει. 10/10

Mar
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carolina Herrera CH Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carolina Herrera CH Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει CH Men by Carolina Herrera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για CH Men by Carolina Herrera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Chanel Allure Homme Sport Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Bentley Bentley for Men Intense Korres Premium II L'Eau de Parfum Korres Blue Sage Lime Fir Wood Davidoff Cool Water Versace Versace Pour Homme Zara Tobacco Collection Intense Dark Exclusive DSQUARED² Potion Royal Black Montblanc Homme Exceptionnel Dolce&Gabbana The One for Men Giorgio Armani Armani Code Montblanc Presence Korres Pepper Jasmine Gaiac Wood Passion Fruit Antonio Banderas Seduction in Black Lanvin Avant Garde Burberry London for Men Guerlain L’Homme Ideal Bvlgari Aqva Amara Lacoste Lacoste Pour Homme