Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Chic Limited Red Edition Carolina Herrera για γυναίκες

Chic Limited Red Edition Carolina Herrera για γυναίκες

Chic Limited Red Edition από Carolina Herrera είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι κόκκινη φρέζια και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανίλια και λευκός μόσχος.

άνθη πορτοκαλιάς Μανταριν ορανζ

κόκκινη φρέζια τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

σανδαλόξυλο Βανίλια λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chic Limited Red Edition by Carolina Herrera.

Chic Limited Red Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carolina Herrera Chic Limited Red Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carolina Herrera Chic Limited Red Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chic Limited Red Edition by Carolina Herrera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chic Limited Red Edition by Carolina Herrera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Peut-Etre (La Collection Fragrances) Creed Fleurissimo Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche GianMarco Venturi Woman Oriflame City Jungle Lisa Hoffman Madagarcar Orchid JoAnne Bassett Camille Victoria`s Secret Chiffon Peony Freesia Givenchy Harvest 2009 Amarige Mimosa Annick Goutal Rose Splendide Velvet & Sweet Pea’s Purrfumery Bed of Roses Profumi Capri Capri Night