Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Crystal Chic Carolina Herrera για γυναίκες

Crystal Chic Carolina Herrera για γυναίκες

Crystal Chic Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες

Crystal Chic από Carolina Herrera είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Crystal Chic κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι κόκκινα μούρα, κόκκινη φρέζια και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, άνθη πορτοκαλιάς, πιπεριά τσίλι και τεμπέρι Ινδίας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Αμπρετη (Μολόχα) και Βανίλια Μπέρμπον.

κόκκινα μούρα κόκκινη φρέζια τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

γιασεμί άνθη πορτοκαλιάς πιπεριά τσίλι τεμπέρι Ινδίας

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Αμπρετη  (Μολόχα) Βανίλια Μπέρμπον

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Crystal Chic by Carolina Herrera.

Crystal Chic Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carolina Herrera Crystal Chic fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carolina Herrera Crystal Chic, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Crystal Chic by Carolina Herrera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Crystal Chic by Carolina Herrera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Calvin Klein Obsession Night Woman Britney Spears In Control Curious Alexander McQueen My Queen Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Bath and Body Works Fresh Pineapple Amouage Amouage Homage Neil Morris Takashimaya Alfred Sung Encore Van Gils Her Aura by Night Ayala Moriel Tamya Anya`s Garden Kewdra