Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Caron My Ylang (2013) Caron για γυναίκες

Caron My Ylang (2013) Caron για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Caron My Ylang (2013) Caron για γυναίκες Εικόνες Caron My Ylang (2013) Caron για γυναίκες Εικόνες

Caron My Ylang (2013) από Caron είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Caron My Ylang (2013) κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Richard Fraysse. Οι νότες κορυφής είναι Λευκά άνθη, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι Άνθη φραγκοσταφυλλιας και Μανταριν ορανζ; η νότα της βάσης είναι Βανίλια.

Λευκά  άνθη γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

Άνθη φραγκοσταφυλλιας Μανταριν ορανζ

Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Caron My Ylang (2013) by Caron.

Caron My Ylang (2013) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caron Caron My Ylang (2013) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caron Caron My Ylang (2013), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Caron My Ylang (2013) by Caron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Caron My Ylang (2013) by Caron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cindy Crawford Cindy Crawford Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Oscar de la Renta Oscar Summer Tropical Colors Etienne Aigner Aigner Too Feminine Spring The Body Shop The Spirit of Moonflower Barbie Barbie Princess Rampage Fly by Rampage Korloff Paris Kn°III Jessica McClintock Always & Forever Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Gucci Flora by Gucci Eau de Parfum Marc Jacobs Daisy Garland