Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Caron My Ylang (2013) Caron για γυναίκες

Caron My Ylang (2013) Caron για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Caron My Ylang (2013) Caron για γυναίκες Εικόνες Caron My Ylang (2013) Caron για γυναίκες Εικόνες

Caron My Ylang (2013) από Caron είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Caron My Ylang (2013) κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Richard Fraysse. Οι νότες κορυφής είναι Λευκά άνθη, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι Άνθη φραγκοσταφυλλιας και Μανταριν ορανζ; η νότα της βάσης είναι Βανίλια.

Λευκά  άνθη γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

Άνθη φραγκοσταφυλλιας Μανταριν ορανζ

Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Caron My Ylang (2013) by Caron.

Caron My Ylang (2013) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caron Caron My Ylang (2013) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caron Caron My Ylang (2013), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Caron My Ylang (2013) by Caron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Caron My Ylang (2013) by Caron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

The Different Company Jasmin de Nuit Charles Jourdan Votre Victorinox Swiss Army Swiss Army for Her Essentially Me Tangos JoAnne Bassett Chantelle Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Caswell Massey Lily of the Valley Keiko Mecheri White Petals Long Lost Perfume Casaque I Profumi di Firenze Acqua Chiara Madonna Nudes 1979 Musical Novaya Zarya Kuznetsky Most Le Soir