Σχεδιαστές » C » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Caron Parfum Sacre (2013) Caron για γυναίκες

κανέλα
καπνιστό
Caron Parfum Sacre (2013) Caron για γυναίκες Εικόνες

Caron Parfum Sacre (2013) από Caron είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Caron Parfum Sacre (2013) κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι πιπέρι και Κανέλα; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι μύρο και Μόσχος.

πιπέρι Κανέλα

τριαντάφυλλο

μύρο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Caron Parfum Sacre (2013) by Caron.

Caron Parfum Sacre (2013) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caron Caron Parfum Sacre (2013) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caron Caron Parfum Sacre (2013), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Caron Parfum Sacre (2013) by Caron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Caron Parfum Sacre (2013) by Caron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Femme Liz Claiborne Bora Bora Exotic for Men L`Artisan Parfumeur Navegar Yves Saint Laurent Opium Elixir Voluptueux Baldessarini Strictly Private Parfum d`Empire Ambre Russe Perry Ellis Perry Black for Him Roxana Illuminated Perfume Botanical Perfume devoted to Peace, 1st edition JoAnne Bassett Spicy Oriental I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero Black Phoenix Alchemy Lab The Curator Dorin Un Air d`Amour Pour Monsieur