Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Caron Piu Bellodgia (2013) Caron για γυναίκες

Caron Piu Bellodgia (2013) Caron για γυναίκες

Caron Piu Bellodgia (2013) Caron για γυναίκες Εικόνες Caron Piu Bellodgia (2013) Caron για γυναίκες Εικόνες Caron Piu Bellodgia (2013) Caron για γυναίκες Εικόνες

Caron Piu Bellodgia (2013) από Caron είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Caron Piu Bellodgia (2013) κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Richard Fraysse. Οι νότες κορυφής είναι Γαρύφαλλο, τριαντάφυλλο, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα και γαρίφαλο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Γαρύφαλλο τριαντάφυλλο γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

Κανέλα γαρίφαλο

Κέδρος σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Caron Piu Bellodgia (2013) by Caron.

Caron Piu Bellodgia (2013) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caron Caron Piu Bellodgia (2013) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caron Caron Piu Bellodgia (2013), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Caron Piu Bellodgia (2013) by Caron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Caron Piu Bellodgia (2013) by Caron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Victoria`s Secret Very Sexy (2007) Rochas Alchimie Montana Samar Emanuel Ungaro Desnuda Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Elizabeth Arden True Love Fragonard Eclat Andy Warhol Pop pour Femme Ted Baker Secondscent JoAnne Bassett Marie Antoinette Etienne Aigner Etienne Aigner Pour Femme DECO Legends & Love