Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Eaux de Caron Pure Caron για γυναίκες και άνδρες

Eaux de Caron Pure Caron για γυναίκες και άνδρες

Eaux de Caron Pure Caron για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Eaux de Caron Pure από Caron είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Eaux de Caron Pure κυκλοφόρησε το έτος 1996. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και Ροδόξυλο Βραζιλίας; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, φρέζια και Νότες φρούτων; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, ξύλο γκουαϊακ και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ Ροδόξυλο Βραζιλίας

μοσχοκάρυδο φρέζια Νότες φρούτων

σανδαλόξυλο ξύλο γκουαϊακ Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eaux de Caron Pure by Caron.

Eaux de Caron Pure Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caron Eaux de Caron Pure fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caron Eaux de Caron Pure, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eaux de Caron Pure by Caron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eaux de Caron Pure by Caron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Davidoff Silver Shadow Altitude Rance 1795 Le Vainqueur Azzaro Silver Black Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Liz Claiborne Mambo Mix for Men Diesel Diesel Green Masculine Special Edition Etro Via Verri Vintage Limited Edition Germaine Monteil Royal Secret for Men M. Asam Men Wild Water Ralph Lauren Big Pony 4 Eisenberg J'ose The Different Company De Bachmakov