Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Montaigne Caron για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

κίτρινο φλόραλ
Montaigne Caron για γυναίκες Εικόνες

Montaigne από Caron είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Montaigne κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Richard Fraysse. Οι νότες κορυφής είναι γιασεμί, κόλιανδρος, Νεράντζι, μιμόζα και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι νάρκισσος και Φραγκοστάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

γιασεμί κόλιανδρος Νεράντζι μιμόζα μανταρίνι

νάρκισσος Φραγκοστάφυλλο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Montaigne by Caron.

Montaigne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caron Montaigne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caron Montaigne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Montaigne by Caron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Montaigne by Caron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee Cacharel Lou Lou Blue E. Coudray Esperys Yves Saint Laurent Opium Oriental Limited Edition Franck Olivier Passion Extreme Bath and Body Works P.S. I Love You JoAnne Bassett Contessa Moschino Toujours Glamour Donatella Pecci Blunt Diable Au Corps Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco Nejma Nejma 5 Toni Gard Toni Gard Woman