Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Montaigne Caron για γυναίκες

Montaigne Caron για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Montaigne Caron για γυναίκες Εικόνες

Montaigne από Caron είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Montaigne κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Richard Fraysse. Οι νότες κορυφής είναι γιασεμί, κόλιανδρος, Νεράντζι, μιμόζα και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι νάρκισσος και Φραγκοστάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

γιασεμί κόλιανδρος Νεράντζι μιμόζα μανταρίνι

νάρκισσος Φραγκοστάφυλλο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Montaigne by Caron.

Montaigne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caron Montaigne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caron Montaigne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Montaigne by Caron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Montaigne by Caron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Organza First Light Salvador Dali Purplelips Amouage Jubilation for Women Banana Republic Rosewood Calvin Klein Secret Obsession Revlon Xia Xiang Giorgio Armani Onde Extase Arrogance Arrogance Mix Litchi, Mandorla Victoria`s Secret Velvet Amber Blackberry Histoires de Parfums Tubereuse 2 Virginale Oriflame Giordani Gold Shine LR Heidi Klum