Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

My Ylang Caron για γυναίκες

My Ylang Caron για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
My Ylang Caron για γυναίκες Εικόνες My Ylang Caron για γυναίκες Εικόνες

My Ylang από Caron είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. My Ylang κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Richard Fraysse. Οι νότες κορυφής είναι Λευκά άνθη, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι Άνθη φραγκοσταφυλλιας και Μανταριν ορανζ; η νότα της βάσης είναι Βανίλια.

Λευκά  άνθη γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

Άνθη φραγκοσταφυλλιας Μανταριν ορανζ

Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about My Ylang by Caron.

My Ylang Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caron My Ylang fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caron My Ylang, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει My Ylang by Caron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για My Ylang by Caron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Isabella Rossellini My Manifesto Guerlain Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles Bond No 9 Chelsea Flowers Yves Rocher Pur Desir de Lilas La Perla J`Aime Les Fleurs Fabi Fabi Per Lei Carla Bulgaria Roses Beauty Carla The Body Shop White Gardenia Il Profvmo Osmo Scents Nymphea Tallulah Jane Tallulah Orlane Autour de la Rose Marjorie Midgarden Fragrances Summersent