Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

N`Aimez Que Moi Caron για γυναίκες

N`Aimez Que Moi Caron για γυναίκες

N`Aimez Que Moi από Caron είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. N`Aimez Que Moi κυκλοφόρησε το έτος 1916. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ernest Daltroff. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο, Βιολέτα και πασχαλιά; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Κέδρος, Βέτιβερ και σανδαλόξυλο; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Κεχριμπάρι, Μόσχος και βρύα δριός.

τριαντάφυλλο Βιολέτα πασχαλιά

ίριδα Κέδρος Βέτιβερ σανδαλόξυλο

Βανίλια Κεχριμπάρι Μόσχος βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about N`Aimez Que Moi by Caron.

N`Aimez Que Moi Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caron N`Aimez Que Moi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caron N`Aimez Que Moi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει N`Aimez Que Moi by Caron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για N`Aimez Que Moi by Caron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Escada Escada 2005 Lancetti Etre Special Edition II Lancome Cuir de Lancome (La Collection Fragrances) Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Carven Ma Griffe Teo Cabanel Oha Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette Laura Biagiotti Laura Rose Miller Harris Terre d'Iris Corine de Farme Camelia Oleg Cassini Black Tie Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas