Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Narcisse Noir Caron για γυναίκες

Narcisse Noir Caron για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 2

κίτρινο φλόραλ

Narcisse Noir από Caron είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Narcisse Noir κυκλοφόρησε το έτος 1911. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ernest Daltroff. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και νάρκισσος; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, πορτοκάλι και βάμμα ρόδου; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής νάρκισσος

γιασεμί πορτοκάλι βάμμα ρόδου

βετιβέρ Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Narcisse Noir by Caron.

Narcisse Noir Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Το καλύτερο άρωμα νάρκισσου που έχει αναδείξει η κλασική αρωματοποιϊα .
Στην πραγματικότητα ο νάρκισσσος μπορεί να γίνει αρκετά μεθυστικός (ναρκωτικός) όταν βρίσκονται πάρα πολλά άνθη μαζί ...
Άκρως μεγίστης διάρκειας το κλασικό άρωμα αυτό!

Mar
2014
Melina
Melina

Αν σας αρεσουν τα κλασσικά και βαριά λουλουδένια αρώματα τότε πρέπει να δοκιμάσετε και αυτό.
Αυτα που ξεχωρίζουν είναι οι πορτοκαλανθοί και ο νάρκισσος.Βαριά μυρωδιά που θυμίζει το κλασικό Chloe .

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caron Narcisse Noir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caron Narcisse Noir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Narcisse Noir by Caron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Narcisse Noir by Caron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Miracle Intense Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2006 Christian Lacroix Tumulte Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel La Prairie Silver Rain Les Copains Femme Luciano Soprani Solo Amore Satellite Ipanema Antoine & Lili Holy Champa Roxana Illuminated Perfume Lyra Yves Saint Laurent Elle Edition Collector Morris Luna