Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Narcisse Noir Caron για γυναίκες

Narcisse Noir Caron για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 2 Το θέλω: 2

κίτρινο φλόραλ

Narcisse Noir από Caron είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Narcisse Noir κυκλοφόρησε το έτος 1911. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ernest Daltroff. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και νάρκισσος; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, πορτοκάλι και βάμμα ρόδου; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής νάρκισσος

γιασεμί πορτοκάλι βάμμα ρόδου

βετιβέρ Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Narcisse Noir by Caron.

Narcisse Noir Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Το καλύτερο άρωμα νάρκισσου που έχει αναδείξει η κλασική αρωματοποιϊα .
Στην πραγματικότητα ο νάρκισσσος μπορεί να γίνει αρκετά μεθυστικός (ναρκωτικός) όταν βρίσκονται πάρα πολλά άνθη μαζί ...
Άκρως μεγίστης διάρκειας το κλασικό άρωμα αυτό!

Mar
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caron Narcisse Noir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caron Narcisse Noir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Narcisse Noir by Caron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Narcisse Noir by Caron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Oscar de la Renta Oscar Yves Saint Laurent Cinema Festival Rochas Absolu Intense Simply Red Floris Zinnia MDCI Parfums Le Rivage des Syrtes Tocca Aqua Profumata Catania GoodTrueBeautiful Forever Lily Rasasi Azhaar Ulric de Varens Mini Varens 08 Dorin Un Air d`Amour Pour Madame