Σχεδιαστές » C » Λουλούδενιο Αλδεϋδης « Ομάδες

Nocturnes de Caron Caron για γυναίκες

Nocturnes de Caron Caron για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
αλδεϋδικό
Nocturnes de Caron Caron για γυναίκες Εικόνες Nocturnes de Caron Caron για γυναίκες Εικόνες Nocturnes de Caron Caron για γυναίκες Εικόνες Nocturnes de Caron Caron για γυναίκες Εικόνες

Nocturnes de Caron από Caron είναι ένα Λουλούδενιο Αλδεϋδης άρωμα για γυναίκες. Nocturnes de Caron κυκλοφόρησε το έτος 1981. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Gerard Lefort. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , βάμμα ρόδου, νερόλι και Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

πορτοκάλι βάμμα ρόδου νερόλι Αλδεϋδες

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τουμπερόζα

βετιβέρ Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nocturnes de Caron by Caron.

Nocturnes de Caron Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caron Nocturnes de Caron fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caron Nocturnes de Caron, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nocturnes de Caron by Caron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nocturnes de Caron by Caron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Λουλούδενιο Αλδεϋδης
Amouage Amouage Gold pour Femme Priscilla Presley Moments Bill Blass Amazing Fine Fragrances & Cosmetics Lace ID Parfums Le Secret de la Rose Orlane Eau d`Orlane Van Cleef & Arpels First Jasmin de Chine Opus Oils Burlesque: Kitten Lancome Climat Yves Saint Laurent Parisienne Eau de Toilette Long Lost Perfume Ecusson Anne Klein Anne Klein