Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Nuit de Noel Caron για γυναίκες

Nuit de Noel Caron για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 3

κίτρινο φλόραλ

Nuit de Noel από Caron είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Nuit de Noel κυκλοφόρησε το έτος 1922. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ernest Daltroff. Οι νότες κορυφής είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, βάμμα ρόδου και γιασεμί; οι μεσαίες νότες είναι σανδαλόξυλο και δρυς βρύα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κεχριμπάρι.

Υλάνγκ Υλάνγκ βάμμα ρόδου γιασεμί

σανδαλόξυλο δρυς βρύα

Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nuit de Noel by Caron.

Nuit de Noel Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caron Nuit de Noel fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caron Nuit de Noel, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nuit de Noel by Caron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nuit de Noel by Caron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Alcohol Free Summer Fragrance 2006 Montblanc Femme de Montblanc Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly L`Occitane en Provence Notre Flore Neroli Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Montana Samar Ghost Sweetheart Bath and Body Works Fresh Pineapple Dana White Chantilly Modigliani Modigliani Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Madonna Nudes 1979 Pour Femme