Σχεδιαστές » C » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Parfum Sacre Caron για γυναίκες

κανέλα
καπνιστό
Parfum Sacre Caron για γυναίκες Εικόνες

Parfum Sacre από Caron είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Parfum Sacre κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι πιπέρι και Κανέλα; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι μύρο και Μόσχος.

πιπέρι Κανέλα

τριαντάφυλλο

μύρο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Parfum Sacre by Caron.

Parfum Sacre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caron Parfum Sacre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caron Parfum Sacre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Parfum Sacre by Caron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Parfum Sacre by Caron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme II Caron Parfum Sacre Guerlain Les Quatre Saisons - Winter Delice Ramon Molvizar Black Goldskin biehl parfumkunstwerke al02 Girard Bouquet D’Orient Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 5: Bois de Chocolat Ayala Moriel Epice Sauvage Corine de Farme Eros Fever Carolina Gynning Passion Byredo Accord Oud Anya`s Garden Amberess